Franowo - Dzien Dziecka

„EKO-Dzień dziecka” w Centrum Franowo! - 1 czerwca

Z okazji święta dzieci Centrum Franowo zaprasza na „Eko dzień dziecka”, podczas którego na maluchy i ich rodziców, czekać będzie mnóstwo ekologicznych atrakcji i zabaw edukacyjnych! Eko-warsztaty, spotkanie z Matką Naturą i inne eko-atrakcje czekać będą na was w godzinach od 11:00 do 17:00.

Dzień dziecka to niewątpliwie moment kiedy wielu rodziców zastanawia się, co warto podarować swojemu dziecku. Okazuje się, że to nie najdroższy i najbardziej wyszukany prezent ucieszy malucha najmocniej. Najważniejszym i najlepszym prezentem, na który czekają dzieci, to poświęcony im czas, szczególnie ten, kiedy to w pełni skupiamy się na wspólnej zabawie i nauce. Jest on tym bardziej cenny, jeśli spędzamy go w ciepłej i wesołej atmosferze!

Eko Dzień Dziecka w Centrum Franowo będzie dniem, pełnym atrakcji, oprócz licznych konkursów wiedzy z ekologii, dzieci i ich rodzice będą mogli nauczyć się jak prawidłowo segregować odpady. 
Przeprowadzone zostaną również warsztaty tworzenia „Lasu w szkle” oraz warsztaty „Zero Waste”, podczas których uczestnicy dowiedzą się jak ekologicznie podchodzić do życia i produktów oraz w jaki sposób rozsądne zakupy mogą wpływać na środowisko. Dzieci pod okiem animatorów wykonają wazoniki ze słoików, zabawki z rolek po papierze toaletowym oraz kapelusze z gazet. To będzie wyśmienita zabawa połączona z edukacją i wpajaniem dobrych nawyków.

Warsztaty robienia „mini ogrodów w szkle” to dodatkowa okazja do zaprzyjaźnienia się z naturą zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Przeniesienie kawałka ogrodu do szklanego pojemnika, naczynia, butelki czy słoja, nie jest skomplikowanym zadaniem. Odrobina kreatywności, nieco zdolności manualnych – tylko tyle wystarczy aby stworzyć mikro-ogród. Podczas warsztatów każdy uczestnik będzie mógł skomponować swój własnym ogródek zamknięty w butelce lub słoju. W doborze roślinności oraz ozdób pomogą wykwalifikowani floryści.  

W ramach Eko Dnia Dziecka, w Centrum Franowo zagości również Matka Natura, z którą każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Dodatkowo na pierwszych 150 klientów Centrum Franowo, którzy w dniu 1 czerwca dokonają zakupu za minimum 50 zł, czekać będą oznaczone ekologicznym atestem, pachnące i zdrowe – ekoprezenty – sadzonki bazylii. 

Zapraszamy do wspólnej Eko-zabawy!

REGULAMIN

Oferta ważna do