Centrum Franowo – jak funkcjonujemy?

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 kwietnia br. od wtorku, 4 maja przywrócone zostaje funkcjonowanie wszystkich sklepów w centrach handlowych. Klienci Centrum Franowo mogą zatem ponownie dokonywać u nas kompleksowych zakupów, oczywiście przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
 

LIMITY OSÓB W SKLEPACH

Centrum Franowo na bieżąco kontrolować będzie liczbę Klientów znajdujących się w pasażu. Także na witrynach sklepowych dostępne są informacje dotyczące limitu Klientów w konkretnym lokalu. Przestrzeganie dozwolonej liczby osób w sklepach leży w gestii naszych najemców, którzy dostosowują na bieżąco funkcjonowanie swoich lokali do aktualnej sytuacji.

GODZINY DLA SENIORÓW

Od 1 lutego br. nie będą już obowiązywać godziny dla Seniora.

SALA ZABAW

Sala zabaw wciąż pozostaje nieczynna – zapraszamy jednak rodziców wraz z dziećmi na zewnętrzny plac zabaw. Na placu zabaw znajduje się płyn do dezynfekcji dłoni. 

DBAMY O HIGIENĘ!

Przy każdym wejściu do naszego Centrum zlokalizowane są dystrybutory z płynem do dezynfekcji rąk. Pamiętajmy – maseczki zakrywające nos i usta są absolutną koniecznością! Nosimy je wszyscy, dbając o wspólne dobro. Na terenie Centrum Franowo na bieżąco prowadzone są wzmożone prace porządkowe, nasze ekipy sprzątające prowadzą też zintensyfikowaną dezynfekcję przestrzeni wspólnych.

 

dystans

Stosujemy zasadę bezpiecznej odległości – minimum 2 metry.
maska

Do centrum zapraszamy Cię w zakrywającej nos i usta masce.
dezynfekcja

Zapewniamy dostęp do płynu dezynfekującego do rąk.
karta

Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.
plac zabaw

Czasowo zamknęliśmy place i strefy zabaw.